חיפה טופ
חיפה עסקים בחיפה מבצעים בחיפה חדשות חיפה בניית אתרים בצפון קידום אתרים אתרים מומלצים אודות אתר

חיפה
חדשות חיפה
בניה ונדלן בחיפה
מקצוענים בחיפה
עיצוב בית
צרכנות וקניות בחיפה
מחשב וטכנולוגיה
אינטרנט ותקשורת
סלולרי בחיפה
ספורט בחיפה
עורכי דין בחיפה
תזונה
לימודים בחיפה
אירועים בחיפה
רכב בחיפה
רפואה בחיפה
תרבות בחיפה
מנא מנא תקל ופרסין


אתרים מומלצים:
השקעות נדלן
עורכי דין בחיפה
קבלן שיפוצים


שווה קריאה :
פרקטים בחיפה
תכשיטים בחיפה
שיש בחיפה
בדיקות קרינה בחיפה
בדק בית בחיפה
קנדידה

חדשות חיפה עוד כתבות
עורכי דין בחיפה והצפון
>
אין ספק כי בחיפה ישנם לא מעט עורכי דין גם בזכות אוניברסיטת חיפה ושאר מכללות בהן חיפאים רבים וגם סטודנטים מכל רחבי הארץ לומדים משפטים - ונשארים לגור ולהתפתח בתחום ערכית גדין בעיר חיפה הקריות והסביבה.דומה כי כל בניין משרדים או מבנה גדול אחר שבו פועלים עסקים של משלח יד חופשית תמצאו לא מעט משרדי עורכי דין המעניקים שירות לכל ומתמחים במגוון תחומי עיסוק.אין ספק כי בחיפה ישנם לא מעט עורכי דין גם בזכות אוניברסיטת חיפה ושאר מכללות בהן חיפאים רבים וגם סטודנטים מכל רחבי הארץ לומדים משפטים - ונשארים לגור ולהתפתח בתחום ערכית גדין בעיר חיפה הקריות והסביבה.דומה כי כל בניין משרדים או מבנה גדול אחר שבו פועלים עסקים של משלח יד חופשית תמצאו לא מעט משרדי עורכי דין המעניקים שירות לכל ומתמחים במגוון תחומי עיסוק.


עורכי דין בעיר חיפה.
אמנם אפשר להעלות טענה כי בזכות אוניברסיטת חיפה ושאר מכללות בהן חיפאים רבים וגם סטודנטים מכל רחבי הארץ לומדים משפטים - ונשארים לגור ולפתח קריירה מוצלחת בתחום עריכת דין ומשפט בעיר חיפה. אם הנכם מעוניינים למצוא עורכי דין בחיפה הקריות והסביבה ישנו אתר LAW04.COM ייעודי שבו מרוכזים עורכי דין לפי תחום עיסוק ואפילו מישובים סמוכים לעיר הצפונית.
 בעבר הייתה הילה הרבה יותר גדולה ומשמעותית לענף עריכת הדין בישראל. ברבות השנים עם ההצפה הגדולה של כל כך הרבה בוגרי משפטים המסיימים את ההתמחות בתנאים כלל לא קלים - ישנו עודף עד כדי הגזמה ביחס למספר התושבים בכל מדינה מתקדמת.
תוסיפו למשוואה את כל הסטודנטים היוצאים ללימודי משפטים בחול וחוזרים ארצה להתמחות מתוך כוונה ברורה להשתלב בענף. המספר הבלתי נתפס והגבוה כבל קנה מידה מוביל כבר לתופעה חדשה. היות שישנם כל כך הרבה משרדים של עורכי דין והתחרות היא גבוהה מאוד גם על המוניטין וגם על הלקוחות ( זה קיים כמו בכל ענף) יישנם עורכי דין שסיימו התמחות ובמקום לעבוד כשכירים במשרד כלשהו עם רמת שכר נמוכה - מעדיפים להקים משר לעריכת דין אצלם מהבית. בבית הם מקבלים לקוחות ומתנהלים ממש כמו היה משרד לכל דבר.
הוזלת עלויות משרד כגון מיסים והוצאות אחזקת משרד בביניין גדול - הינם גבוהות פי כמה ממשרד עורכי דין בבית. זה לא מעיד על איכות הטיפול והשירות , אפילו במקרים רבים ישנה תשומת לב והשקעה בתיקים ולקוחות יותר מאשר במקרים רגילים - מתוך רצון להוכיח, מתוך הנוחות והנגישות וההיכרות הקרובה של הלקוחות.
.
עורכי דין בחיפה LAW04.COM
לימודי משפטים בחיפה נכון להיום אפשרית ב-2 מוסדות לימוד. הראשונה והוותיקה היא אוניברסיטת חיפה במגוון רחב של מסלולים ובנוסף במרכז האקדמאי כרמל. לא ברור לנו ולא ניסינו לבדוק מה רמת הלימודים ומהו היחס לבוגרי הלימודים מבחינת ביקוש לקבלה למשרד עורכי דין. מה שכן ברור בסיום הלימודים - הסטודנט אמור לעמוד ולעבור בהצלחה את המבחן וכן לבצע תקופת סטאז במשרד.

משרד עורכי דין בחיפה
דומה כי כל בניין משרדים או מבנה גדול אחר שבו פועלים עסקים של משלח יד חופשית תמצאו לא מעט משרדי עורכי דין המעניקים שירות לכל ומתמחים במגוון תחומי עיסוק כגון : פלילי, אזרחי, נדלן ובניה, גירושין, סחר, דיני עבודה וחלקם נוטריונים.. הריבוי של משרדים  ובעיקר של עורכי דין נובע מהשאיפה הבלתי מוסברת של האמא היהודיה לראות את הבן או הבת עורך/ת דין.
בתי המשפט של חיפה נמצאים ברחוב פל ים. באופן הירואי ואולי מקרי מעבר לכביש ישנם לא מעט בנייני משרדים המכילים עשרות רבות של משרדי עורכי דין, ויש האומרים שמעל מאה. לא ממש ספרנו, אבל זה לא מקבץ מקרי כפי שאמרנו. בכל רחבי העיר חיפה הקריות כמו בכח עיר בישראל - בנקל תתקלו באחד מהם.תחומי ההתמחות או העיסוק או הישרות או הטיפול - הוא מגוון ורב. פלילי, אזרחי, אינטרנט, זכויות יוצרים, נדלן, עסקי, מסחרי, גירושין, גישור,  עבודה, נוטריון , סחר בנלאומי, תעבורה, או תחבורה, תאונות דרכים ...  מן הסתם ישנם משרדים המתמחים במספר תחומי עיסוק ( כך נכון לאמר מבחינה אתית) ומשלבים גם כמה עורכי דין בתחומים שונים - ולעיתים גם משלימים.
איך לבחור משרד או עורך דין - תתייעצו עם מכרים שיש להם ניסיון עם עורך דין כזה או אחר. בדקו באינטרנט תיקים שעורך דין מסויים טיפל בהם ואפילו ניתן לראות לעיתים תוצאות ופסקי דין. המנעו מלבחור עורך דין מתחום תעבורה לייצג אותכם בתחום פלילי לדוגמה  - רק בגלל שהוא מהמשפחה או חבר מהתיכון או מהבניין.

 
עורכי דין בחיפה והצפון
>

 

2015-08-09

 
 

 
חיפה   | קשר - חיפה  חיפה - HAIFA-TOP.CO.IL   תקנון חיפה

כל הזכויות שמורות ל - טופ חיפה - www.HAIFA-TOP.co.il © All Rights Reserved. 2015


קידום אתרים WWW.ATRBIZ.COM